Úvod|O Klube balónového lietania|Kontakt
Aktuálne počasie
  Bratislava 3m/s 2 °C  
  Skalica 1m/s 0 °C  
  Trnava 3m/s 2 °C  
  Piešťany 1m/s 2 °C  
  Trenčín 2m/s -0 °C  
  Prievidza 1m/s 1 °C  
  Nitra 3m/s 3 °C  
  Komárno 3m/s 3 °C  
  Zvolen 1m/s -0 °C  
  Rožňava 2m/s -0 °C  
  Poprad 1m/s -3 °C  
  Košice 2m/s -1 °C  
  Snina 1m/s -0 °C  

PROPAGÁCIA FIRIEM

Klub balónového lietania ponúka spoločnostiam možnosť nevšedného zviditeľnenia firmy alebo výrobkov spôsobom reklamy na horúco-vzdušnom balóne.

Jedinečnosť reklamy na balóne spočíva v tom, že obrovská reklamná plocha na balóne slúži ako mobilný billboard, ktorý rozhodne zaujme pozornosť divákov. Už i samotné nafukovanie balóna s hukotom horákov dokáže prilákať množstvo zvedavcov. Letiaci balón upútava pozornosť okoloidúcich, ktorí s obdivom sledujú tento plávajúci objekt na oblohe pokiaľ sa nestratí niekde v diaľke.

    Výhody reklamy na balóne:
  • veľkosť reklamnej plochy, ktorá sa nedá prehliadnuť - môže dosahovať od 25 m2 do 150m2, resp. celý obal balóna pri kúpe vlastného balóna
  • flexibilita využitia balóna (resp. reklamy) - prelet môže byť uskutočnený v ľubovoľnej lokalite, ktorú si zvolí zákazník, t.j. štart balóna môže byť z akéhokoľvek miesta, alebo preletieť ponad požadovanou lokalitou
  • možnosť využívania reklamy počas celého roka

Reklama na horúco-vzdušnom balóne je nový obdivuhodný spôsob zviditeľnenia firmy a upútania pozornosti zákazníkov po celý rok. Pri rôznych spoločenských, kultúrnych, ekonomických a športových udalostiach (hudobné festivaly, výstavy, lyžiarske preteky...) je prítomnosť balóna atraktívna nielen pre návštevníkov, ale aj pre masmediálne prostriedky (TV a tlač), ktoré bežne používajú zábery s balónom.

2007 © All Rights Reserved, webdesign by IDEA.sk